?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Чесно кажучи, не розумію цілком тих християн, зокрема католиків, що спішать радо святкувати напів'язичницьке і напівсатанинське свято під назвою "Хелловін", навіть гуртом при декотрих своїх парафіях, зокрема в Канаді. Це схоже на якусь дволикість, безкритичний підхід до проблеми, наколо котрої є нині різні  опінії.  Детальніше про зло цього святкування описав, між іншим,  у своїй колишній замітці. Якби ж то все обходилося лише безневинними жартами... Бачимо натомість явну зневагу чи профанацію важливих християнських символів поряд із елементами окультизму. Це хіба нормально?! 

Свято Хелловіну, що бере свій початок із язичницьких традицій древніх кельтів, просто заштовхує в богозневажливі практики, хочеш цього дуже чи не хочеш... Відповідно до історії у VII столітті Папа Боніфацій IV затвердив 1 листопада День усіх святих, бажаючи так відвернути англійський народ від язичницьких звичаїв. Пізніше 2 листопада стало Днем Душ - поминанням усіх померлих. Ось до чого варто стреміти.

Або в цей час ми вшановуємо всіх наших святих, або потойбічну нечисть. Іншого вибору нема. Антон Лавей, автор «Біблії Сатани» та засновник сучасного сатанізму, сказав, що в ніч з 31 жовтня на 1 листопада є найбільше свято Люцифера. Дурять себе ті, хто переконаний, що різні страшні маски, костюми тощо відлякають злу силу... Насправді таке, зокрема використання й окультної символіки, тільки притягує  демонічну дійсність ближче.

Хелловін як і культ магічного Гаррі Поттера є зі сфери сучасного масового окультизму.  Тому якщо хтось дійсно хоче бути автентичним послідовником Ісуса Христа, крокувати дорогою світла та добра, не може собі, звісно, позволити вдаватися до таких сумнівних речей з погляду християнської віри!Comments

( 1 comment — Leave a comment )
kovalzt
Feb. 6th, 2012 05:28 pm (UTC)
В нас Житомирі Любомир Гузар, сказав шо це лише розвага. Правда,уточнив шо так було 20 років тому назад. Але, особисто я теж не підтримую це дійство.
( 1 comment — Leave a comment )

Latest Month

January 2018
S M T W T F S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Tags

Page Summary

Powered by LiveJournal.com
Designed by chasethestars