Микола (mykosovskyy) wrote,
Микола
mykosovskyy

 • Mood:

Язичництво - це згуба для душі та дорога у пропасть!!

Дивно, що на відео йдеться більше тільки про одного Бога (??), коли, натомість, у доктрину класичного  язичництва  покладано політеїзм як такий... Цікаво дивитися, що на відео присутні заодно й мотиви християнського вертепу. Наприклад, як знаємо, зірка в такому вигляді та в цю мить віддавна символізує якраз народження Христа-Господа, про що пророкували автентично ще старозавітні пророки і який відчинив своїм таїнственним Різдвом двері Нового Завіту. Його божественність є немовби понад усіма світовими національностями. Про саме "єврейство", в чому переконані чомусь язичники, не може, отже, йти мова, адже прийшов наш Спаситель на землю саме з небесних висот, воплотившись надприродно в тілі та залишившись нині у безсмертній Пресвятій Євхаристії. Його авторитетне Слово - повсякчас актуальне, спасенне та дієве. Один людський вимір є тут безглуздий, ненауковий та неісторичний!

"Ісус Христос учора й сьогодні – той самий навіки» (Євр 13, 7-8). Євреї ж Його відкинули, а язичники  ще й далі чіпаються скрізь за юдео-християнство, що то нібито суціль  чуже для українця, звинувачуючи християн у відкиненні "рідних богів", тобто мається на увазі-видуманих. Повернення до поганства, що є вшануванням різних ідолів, чи богів, за св. Писанням, є водночас поверненням до поклоніння  демонам, тобто нематеріальним силам пекла! Це не рідне та руйнівне в суті, бо невмируща душа людини є насамперед християнського походження, походить від Творця, що теж послав раніше свого Сина в цей дочасний  світ. Наш Господь є вічний, живий і Триєдиний, Тройця Пресвята.

РУНВіра-це шкода для життя душі, бо подібна магічна релігійність узагалі не захищає від злого духа, диявола, не дає, звісно, потрібної духовної сили, котру насамперед знаходимо у святій Церкві та церковних таїнствах-черпаємо з бездонної благодаті Всевишнього. "Бо всі боги поган-кумири, Господь же створив небо", - читаємо, для прикладу, у біблійних Псалмах (Пс 96, 5).

Традиційне язичництво-один зі слизьких шляхів до пекельної безодні. Тільки береженого береже Бог! Амінь.


Tags: Бог, Богочоловік, Біблія, Різдво Христове, Спас, Творець, Україна, апологетика, боги, вертеп, віра, душа людини, окультизм, правда, спотворення, справжня свобода, традиції, ідоли, інкультурація
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment